Suplování:   Středa 23.5.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1P

         

ODP

         

2S

           

ODP

ODP

     

3T

           

ODP

ODP

     

4KVA

           

ODP

ODP

     

5KVI

 

PRO

PRO

   

ODP

ODP

       

6SE

         

ODP

ODP

 

ODP

ODP

 

7SP

     

PRO

PRO

ODP

ODP

 

ODP

ODP

ODP

8OK

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

1A

 

PRO

PRO

PRO

PRO

 

ODP

ODP

ODP

   

2A

         

ODP

 

ODP

     

3A

         

ODP

ODP

 

ODP

   

4A

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Změny v rozvrzích učitelů:

Adášková Jana

6.hod

odpadá

BIM

8OK (BIM)+

 

Maturity

Bláhová Hana

1.hod

odpadá

HUV

1A (HUV)

 

PROJEKT

 

2.hod

spojeno (Je)

ČJL

1P (ANJ1)

(uOK)

 
 

2.hod

supl. (Si)

ČJL

1P (ANJ2)

(uOK)

 
 

4.hod

změna

RUJ

2A (RUJ)

(uJ)

 
 

5.hod

odpadá

HUV

6SE (HUV)

 

Odpadlá hodina

 

6.hod

odpadá

HUV

6SE (HUV)

 

Odpadlá hodina

Brandejská Eva

2.hod

supl. (Te)

ZEM

3T

(uT)

 
 

4.hod

supl. (Si)

ZEM

5KVI (ANJ1)

(uKVI)

 
 

4.hod

spojeno (St)

ZEM

5KVI (ANJ2)

(uKVI)

 
 

5.hod

odpadá

TEV

5KVI (Dív)

 

Odpadlá hodina

 

8.hod

odpadá

TEV

7SP (Dív)

 

Odpadlá hodina

Doležalová Zuzana

3.hod

supl. (Še)

ZEM

2S

(uCh)

 
 

4.hod

supl. (Je)

ZEM

3T (ANJ1)

(u2A)

 
 

4.hod

spojeno (La)

ZEM

3T (ANJ2)

(u2A)

 

Duhajská Alena

1.hod

supl. (Še)

ČJL

3T

(uT)

 
 

2.hod

odpadá

VYV

1A (VYV)

 

PROJEKT

 

3.hod

supl. (Te)

VYV

1P

(At)

 
 

5.hod

odpadá

VYV

6SE (VYV)

 

Odpadlá hodina

 

6.hod

odpadá

VYV

6SE (VYV)

 

Odpadlá hodina

Duhajský Josef

1.hod

supl. (Si)

FYZ

2A (ANJ1)

(u2A)

 
 

1.hod

spojeno (St)

FYZ

2A (ANJ2)

(u2A)

 
 

2.hod

změna

FYZ

7SP

(u3A)

 
 

4.hod

změna

FYZ

4KVA

(uT)

 
 

8.hod

odpadá

MAT

1A

 

Odpadlá hodina

 

9.hod

odpadá

SFA

8OK (SFA)+

 

Maturity

 

10.hod

odpadá

SFA

8OK (SFA)+

 

Maturity

Guthová Ilona

1.hod

změna

NEJ

6SE (NEJ)

(uCh)

 
 

1.hod

spojeno (Šm)

SPJ

6SE (SPJ)

(uCh)

 
 

2.hod

spojeno (Ve)

NEJ

3A (NEJ2)

(uKVA)

 
 

3.hod

změna

NEJ

4KVA (NEJ1)

(u3A)

 
 

3.hod

spojeno (Šm)

SPJ

4KVA (SPJ)

(u3A)

 
 

4.hod

spojeno (Sk)

NEJ

2A (NEJ2)

(uCh)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

7SP (NEJ)

 

Odpadlá hodina

Horvát Andrej

0.hod

změna

ZHV

7SP (ZHV)

(uOK)

 
 

1.hod

změna

ZHV

7SP (ZHV)

(u4A)

 
 

2.hod

supl. (Šv)

OBV

4KVA

(uCh)

 
 

3.hod

supl. (Kn)

ZSV

5KVI

(uKVI)

 
 

4.hod

odpadá

ZHV

8OK (ZHV)

 

Maturity

Jelínková Olga

0.hod

odpadá

KAJ1

8OK (KAJ1)

 

Maturity

 

1.hod

odpadá

KAJ1

8OK (KAJ1)

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

ANJ

1A (ANJ1)

 

Odpadlá hodina

Kain Václav

1.hod

spojeno (Šu)

TEV

1P (Chl)

(Tel)

 
 

2.hod

supl. (Sk)

TEV

2S (NEJ)

(Tel)

 
 

2.hod

spojeno (Šm)

TEV

2S (SPJ)

(Tel)

 
 

6.hod

odpadá

TEV

2S (Dív)

 

Odpadlá hodina

 

7.hod

odpadá

TEV

3T (Dív)

 

Odpadlá hodina

 

8.hod

odpadá

TEV

7SP (Chl)

 

Odpadlá hodina

Koreňová Romana

6.hod

odpadá

MAT

3A

 

Odpadlá hodina

Kospachová Eva

4.hod

změna

FYZ

2S

(u4A)

 
 

6.hod

odpadá

ICT

7SP (ICT1)

 

Odpadlá hodina

 

7.hod

odpadá

ICT

2A (ICT1)

 

Odpadlá hodina

Langová Jana

0.hod

odpadá

KAJ2

8OK (KAJ2)+

 

Maturity

 

1.hod

odpadá

KAJ2

8OK (KAJ2)+

 

Maturity

Nováková Nina

0.hod

změna

LAJ

3A (LAJ)

(uB)

 
 

1.hod

změna

LAJ

3A (LAJ)

(uB)

 
 

2.hod

změna

MEV

6SE

(u4A)

 
 

3.hod

změna

LAJ

6SE (LAJ)

(uKVA)

 
 

4.hod

změna

LAJ

6SE (LAJ)

(uKVA)

 

Rauš Hugo

6.hod

odpadá

ICT

7SP (ICT2)

 

Odpadlá hodina

 

7.hod

odpadá

ICT

2A (ICT2)

 

Odpadlá hodina

Skřivanová Martina

6.hod

odpadá

NEJ

5KVI (NEJ)

 

Odpadlá hodina

Sládek Pavel

2.hod

supl. (Kn)

MAT

2A

(uKVI)

 
 

4.hod

změna

MAT

1P (MAT1)

(uOK)

 
 

4.hod

spojeno (Še)

MAT

1P (CJL2)

(uOK)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

1P (MAT2)

 

Odpadlá hodina

 

6.hod

odpadá

MAT

4KVA

 

Odpadlá hodina

Šup Michal

5.hod

odpadá

TEV

5KVI (Chl)

 

Odpadlá hodina

 

6.hod

odpadá

TEV

2S (Chl)

 

Odpadlá hodina

 

7.hod

odpadá

TEV

3T (Chl)

 

Odpadlá hodina

Zavadil Jiří

3.hod

odpadá

TEK

8OK (TEK)

 

Maturity

 

4.hod

supl. (Ne)

ČJL

3A

(u3A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1P

1.hod

TEV

Chl

(Tel)

spojí

Kain Václav

(Šu)

 

2.hod

ČJL

ANJ1

(uOK)

spojí

Bláhová Hana

(Je)

 

2.hod

ČJL

ANJ2

(uOK)

supluje

Bláhová Hana

(Si)

 

3.hod

VYV

 

(At)

supluje

Duhajská Alena

(Te)

 

4.hod

MAT

MAT1

(uOK)

změna

Sládek Pavel

 
 

4.hod

MAT

CJL2

(uOK)

spojí

Sládek Pavel

(Še)

2S

2.hod

TEV

FRJ

(Tel)

spojí

Kain Václav

(Kl)

 

2.hod

TEV

NEJ

(Tel)

supluje

Kain Václav

(Sk)

 

2.hod

TEV

SPJ

(Tel)

spojí

Kain Václav

(Šm)

 

3.hod

ZEM

 

(uCh)

supluje

Doležalová Zuzana

(Še)

 

4.hod

FYZ

 

(u4A)

změna

Kospachová Eva

 

3T

1.hod

ČJL

 

(uT)

supluje

Duhajská Alena

(Še)

 

2.hod

ZEM

 

(uT)

supluje

Brandejská Eva

(Te)

 

4.hod

ZEM

ANJ1

(u2A)

supluje

Doležalová Zuzana

(Je)

 

4.hod

ZEM

ANJ2

(u2A)

spojí

Doležalová Zuzana

(La)

4KVA

2.hod

OBV

 

(uCh)

supluje

Horvát Andrej

(Šv)

 

3.hod

NEJ

NEJ1

(u3A)

změna

Guthová Ilona

 
 

3.hod

NEJ

NEJ2

(u3A)

spojí

Guthová Ilona

(Sk)

 

3.hod

SPJ

SPJ

(u3A)

spojí

Guthová Ilona

(Šm)

 

4.hod

FYZ

 

(uT)

změna

Duhajský Josef

 

5KVI

3.hod

ZSV

 

(uKVI)

supluje

Horvát Andrej

(Kn)

 

4.hod

ZEM

ANJ1

(uKVI)

supluje

Brandejská Eva

(Si)

 

4.hod

ZEM

ANJ2

(uKVI)

spojí

Brandejská Eva

(St)

6SE

1.hod

FRJ

FRJ

(uCh)

spojí

Guthová Ilona

(Df)

 

1.hod

NEJ

NEJ

(uCh)

změna

Guthová Ilona

 
 

1.hod

SPJ

SPJ

(uCh)

spojí

Guthová Ilona

(Šm)

 

2.hod

MEV

 

(u4A)

změna

Nováková Nina

 
 

3.hod

LAJ

LAJ

(uKVA)

změna

Nováková Nina

 
 

4.hod

LAJ

LAJ

(uKVA)

změna

Nováková Nina

 

7SP

0.hod

ZHV

ZHV

(uOK)

změna

Horvát Andrej

 
 

1.hod

ZHV

ZHV

(u4A)

změna

Horvát Andrej

 
 

2.hod

FYZ

 

(u3A)

změna

Duhajský Josef

 

2A

1.hod

FYZ

ANJ1

(u2A)

supluje

Duhajský Josef

(Si)

 

1.hod

FYZ

ANJ2

(u2A)

spojí

Duhajský Josef

(St)

 

2.hod

MAT

 

(uKVI)

supluje

Sládek Pavel

(Kn)

 

4.hod

RUJ

RUJ

(uJ)

změna

Bláhová Hana

 
 

4.hod

NEJ

NEJ2

(uCh)

spojí

Guthová Ilona

(Sk)

3A

0.hod

LAJ

LAJ

(uB)

změna

Nováková Nina

 
 

1.hod

LAJ

LAJ

(uB)

změna

Nováková Nina

 
 

2.hod

FRJ

FRJ

(uKVA)

spojí

Guthová Ilona

(Df)

 

2.hod

NEJ

NEJ2

(uKVA)

spojí

Guthová Ilona

(Ve)

 

4.hod

ČJL

 

(u3A)

supluje

Zavadil Jiří

(Ne)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.5.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1P

           

ODP

ODP

ODP

   

2S

         

ODP

ODP

       

3T

         

ODP

ODP

       

4KVA

           

ODP

ODP

ODP

   

5KVI

         

ODP

 

ODP

ODP

ODP

ODP

6SE

     

PRO

PRO

ODP

ODP

 

ODP

ODP

 

7SP

         

ODP

ODP

 

ODP

   

8OK

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

1A

 

PRO

PRO

   

ODP

 

ODP

ODP

   

2A

 

PRO

PRO

PRO

PRO

ODP

 

ODP

ODP

ODP

 

3A

         

ODP

ODP

 

ODP

   

4A

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Změny v rozvrzích učitelů:

Adášková Jana

2.hod

změna

MAT

6SE

(u4A)

 

Bláhová Hana

2.hod

supl. (Te)

ČJL

1P

(uOK)

 
 

4.hod

supl. (Šp)

ČJL

1A

(u3A)

 
 

5.hod

odpadá

RUJ

2A (RUJ)

 

Odpadlá hodina

 

7.hod

odpadá

HUV

2A (HUV)

 

Odpadlá hodina

Brandejská Eva

4.hod

změna

ZEM

2S

(uOK)

 

Doležalová Zuzana

3.hod

spojeno (Ve)

NEJ

1A (NEJ)

(uKVI)

 

Dufková Pavla

7.hod

odpadá

FRJ

8OK (FRJ)

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

FRJ

6SE (FRJ)

 

Odpadlá hodina

Guthová Ilona

1.hod

změna

NEJ

7SP (NEJ)

(u4A)

 
 

1.hod

spojeno (Šm)

SPJ

7SP (SPJ)

(u4A)

 
 

2.hod

spojeno (Ve)

NEJ

3A (NEJ2)

(u2A)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

2A (NEJ1)

 

Odpadlá hodina

 

8.hod

odpadá

NEJ

6SE (NEJ)

 

Odpadlá hodina

Horvát Andrej

7.hod

odpadá

ZSV

1A

 

Odpadlá hodina

Jelínková Olga

1.hod

spojeno (Si)

ANJ

4KVA (ANJ2)

(uKVA)

 
 

8.hod

odpadá

KAJ3

4A (KAJ3)

 

Maturity

 

9.hod

odpadá

KAJ3

4A (KAJ3)

 

Maturity

Koreňová Romana

5.hod

odpadá

BIO

7SP (BIO2)

 

Odpadlá hodina

Kospachová Eva

1.hod

změna

FYZ

6SE

(uCh)

 
 

2.hod

supl. (Šv)

FYZ

5KVI

(uB)

 
 

4.hod

spojeno (Bj)

FYZ

3A (CHE2)

(uCh)

 
 

4.hod

změna

FYZ

3A (FYZ1)

(uCh)

 
 

5.hod

odpadá

FYZ

3A (FYZ1)

 

Odpadlá hodina

 

7.hod

odpadá

ICT

5KVI (ICT1)

 

Odpadlá hodina

 

8.hod

odpadá

ICT

1A (ICT1)

 

Odpadlá hodina

 

9.hod

odpadá

FYZ

5KVI (FYZ1)

 

Odpadlá hodina

 

10.hod

odpadá

FYZ

5KVI (FYZ1)

 

Odpadlá hodina

Langová Jana

5.hod

odpadá

ANJ

1A (ANJ2)

 

Odpadlá hodina

Nejedlo Petr

0.hod

odpadá

SMD

8OK (SMD)+

 

Maturity

 

1.hod

odpadá

SMD

8OK (SMD)+

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

ČJL

5KVI

 

Odpadlá hodina

Polanecká Marie

0.hod

odpadá

SCM1

8OK (SCM1)+

 

Maturity

 

1.hod

odpadá

SCM1

8OK (SCM1)+

 

Maturity

 

2.hod

supl. (Ho)

MAT

4KVA

(uT)

 
 

3.hod

supl. (Ho)

MAT

5KVI

(uKVA)

 

Rak Štěpán

2.hod

změna

GEO

7SP

(uKVA)

 
 

3.hod

supl. (Ad)

PRI

2S

(uB)

 
 

4.hod

spojeno (Kn)

GEO

7SP (BIO2)

(u4A)

 
 

4.hod

změna

GEO

7SP (GEO1)

(u4A)

 
 

5.hod

odpadá

GEO

7SP (GEO1)

 

Odpadlá hodina

 

7.hod

odpadá

PRI

4KVA

 

Odpadlá hodina

 

8.hod

odpadá

PRI

4KVA

 

Odpadlá hodina

Rauš Hugo

4.hod

supl. (Te)

IVT

3T

(uIVT)

 
 

7.hod

odpadá

ICT

5KVI (ICT2)

 

Odpadlá hodina

 

8.hod

odpadá

ICT

1A (ICT2)

 

Odpadlá hodina

Sixtová Vladimíra

4.hod

odpadá

ANJ

4A (ANJ2)

 

Maturity

Skřivanová Martina

1.hod

supl. (Šv)

ČJL

1P

(uOK)

 
 

2.hod

supl. (Bj)

ČJL

3T

(uCh)

 
 

3.hod

změna

NEJ

4KVA (NEJ2)

(u4A)

 
 

3.hod

spojeno (Šm)

SPJ

4KVA (SPJ)

(u4A)

 
 

4.hod

supl. (Še)

ČJL

4KVA

(uKVA)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

2A (NEJ2)

 

Odpadlá hodina

 

7.hod

odpadá

NEJ

8OK (NEJ)

 

Maturity

Sládek Pavel

1.hod

změna

MAT

2S (MAT1)

(u2A)

 
 

1.hod

spojeno (Še)

MAT

2S (CJL2)

(u2A)

 
 

2.hod

spojeno (Še)

MAT

2S (CJL1)

(uICT)

 
 

3.hod

supl. (Kn)

MAT

3T

(uT)

 
 

4.hod

změna

MAT

1P

(u2A)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

3T (MAT2)

 

Odpadlá hodina

 

6.hod

odpadá

MAT

3T (MAT1)

 

Odpadlá hodina

 

8.hod

odpadá

MAT

8OK

 

Maturity

Šup Michal

5.hod

odpadá

TEV

6SE (Chl)

 

Odpadlá hodina

 

6.hod

odpadá

TEV

4KVA (Chl)

 

Odpadlá hodina

 

9.hod

odpadá

BIO

5KVI (BIO2)

 

Odpadlá hodina

 

10.hod

odpadá

BIO

5KVI (BIO2)

 

Odpadlá hodina

Švehlová Miluše

3.hod

supl. (Ne)

CHE

7SP

(uCh)

 

Temrová Karla

8.hod

odpadá

ZSV

3A

 

Odpadlá hodina

 

9.hod

odpadá

DĚJ

2A

 

Odpadlá hodina

Změny v rozvrzích tříd:

1P

1.hod

ČJL

 

(uOK)

supluje

Skřivanová Martina

(Šv)

 

2.hod

ČJL

 

(uOK)

supluje

Bláhová Hana

(Te)

 

4.hod

MAT

 

(u2A)

změna

Sládek Pavel

 

2S

1.hod

MAT

MAT1

(u2A)

změna

Sládek Pavel

 
 

1.hod

MAT

CJL2

(u2A)

spojí

Sládek Pavel

(Še)

 

2.hod

MAT

CJL1

(uICT)

spojí

Sládek Pavel

(Še)

 

3.hod

PRI

 

(uB)

supluje

Rak Štěpán

(Ad)

 

4.hod

ZEM

 

(uOK)

změna

Brandejská Eva

 

3T

2.hod

ČJL

 

(uCh)

supluje

Skřivanová Martina

(Bj)

 

3.hod

MAT

 

(uT)

supluje

Sládek Pavel

(Kn)

 

4.hod

IVT

 

(uIVT)

supluje

Rauš Hugo

(Te)

4KVA

1.hod

ANJ

ANJ2

(uKVA)

spojí

Jelínková Olga

(Si)

 

2.hod

MAT

 

(uT)

supluje

Polanecká Marie

(Ho)

 

3.hod

NEJ

NEJ2

(u4A)

změna

Skřivanová Martina

 
 

3.hod

SPJ

SPJ

(u4A)

spojí

Skřivanová Martina

(Šm)

 

4.hod

ČJL

 

(uKVA)

supluje

Skřivanová Martina

(Še)

5KVI

2.hod

FYZ

 

(uB)

supluje

Kospachová Eva

(Šv)

 

3.hod

MAT

 

(uKVA)

supluje

Polanecká Marie

(Ho)

6SE

1.hod

FYZ

 

(uCh)

změna

Kospachová Eva

 
 

2.hod

MAT

 

(u4A)

změna

Adášková Jana

 

7SP

1.hod

FRJ

FRJ

(u4A)

spojí

Guthová Ilona

(Df)

 

1.hod

NEJ

NEJ

(u4A)

změna

Guthová Ilona

 
 

1.hod

SPJ

SPJ

(u4A)

spojí

Guthová Ilona

(Šm)

 

2.hod

GEO

 

(uKVA)

změna

Rak Štěpán

 
 

3.hod

CHE

 

(uCh)

supluje

Švehlová Miluše

(Ne)

 

4.hod

GEO

BIO2

(u4A)

spojí

Rak Štěpán

(Kn)

 

4.hod

GEO

GEO1

(u4A)

změna

Rak Štěpán

 

1A

3.hod

FRJ

FRJ

(uKVI)

spojí

Doležalová Zuzana

(Df)

 

3.hod

NEJ

NEJ

(uKVI)

spojí

Doležalová Zuzana

(Ve)

 

4.hod

ČJL

 

(u3A)

supluje

Bláhová Hana

(Šp)

3A

2.hod

FRJ

FRJ

(u2A)

spojí

Guthová Ilona

(Df)

 

2.hod

NEJ

NEJ2

(u2A)

spojí

Guthová Ilona

(Ve)

 

4.hod

FYZ

CHE2

(uCh)

spojí

Kospachová Eva

(Bj)

 

4.hod

FYZ

FYZ1

(uCh)

změna

Kospachová Eva

 

 

 

Suplování:   Pátek 25.5.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1P

         

ODP

         

2S

         

ODP

ODP

       

3T

         

ODP

ODP

       

4KVA

           

ODP

       

5KVI

 

PRO

PRO

PRO

PRO

ODP

ODP

       

6SE

         

ODP

ODP

       

7SP

         

ODP

ODP

       

8OK

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

1A

         

ODP

ODP

       

2A

         

ODP

ODP

       

3A

         

ODP

ODP

       

4A

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Změny v rozvrzích učitelů:

Adášková Jana

2.hod

supl. (Šp)

MAT

6SE

(u3A)

 

Bláhová Hana

3.hod

odpadá

RUJ

4A (RUJ)

 

Maturity

Bláhová Jitka

0.hod

odpadá

SCC

8OK (SCC)+

 

Maturity

 

1.hod

odpadá

SCC

8OK (SCC)+

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

CHE

6SE

 

Odpadlá hodina

Doležalová Zuzana

4.hod

změna

ZEM

1P

(uF)

 

Duhajský Josef

2.hod

supl. (Ho)

FYZ

4KVA

(uKVA)

 
 

4.hod

změna

MAT

1A

(uKVI)

 
 

6.hod

odpadá

FYZ

4KVA (FYZ2)

 

Odpadlá hodina

Horvát Andrej

5.hod

odpadá

ZSV

2A

 

Odpadlá hodina

Jelínková Olga

1.hod

změna

ANJ

3T (ANJ1)

(uZ)

 
 

3.hod

změna

ANJ

2S (ANJ1)

(u4A)

 
 

3.hod

spojeno (La)

ANJ

2S (ANJ2)

(u4A)

 

Koreňová Romana

1.hod

supl. (Si)

MAT

2A (ANJ1)

(uJ)

 
 

5.hod

odpadá

BIO

3A

 

Odpadlá hodina

 

6.hod

odpadá

MAT

2A

 

Odpadlá hodina

Kospachová Eva

1.hod

supl. (Te)

FYZ

3A

(u3A)

 
 

2.hod

supl. (Te)

FYZ

2S

(uF)

 
 

3.hod

supl. (Šp)

FYZ

6SE

(uKVI)

 
 

5.hod

odpadá

FYZ

5KVI

 

Odpadlá hodina

 

6.hod

odpadá

FYZ

2S

 

Odpadlá hodina

Nechanický Josef

1.hod

spojeno (Do)

TEV

1A (Dív)

(Tel)

 
 

1.hod

změna

TEV

1A (Chl)

(Tel)

 
 

2.hod

spojeno (Br)

TEV

2A (Dív)

(Tel)

 
 

2.hod

změna

TEV

2A (Chl)

(Tel)

 
 

6.hod

odpadá

TEV

4A (Chl)

 

Maturity

Nejedlo Petr

4.hod

změna

DĚJ

7SP

(uOK)

 
 

5.hod

odpadá

DĚJ

6SE

 

Odpadlá hodina

Sixtová Vladimíra

3.hod

odpadá

ANJ

5KVI (ANJ1)

 

PROJEKT

Skřivanová Martina

1.hod

supl. (La)

ČJL

3T (ANJ2)

(u4A)

 
 

4.hod

spojeno (Šm)

SPJ

3T (SPJ)

(uT)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

2S (NEJ)

 

Odpadlá hodina

Sládek Pavel

1.hod

změna

MAT

2S

(uKVI)

 
 

3.hod

supl. (Šv)

MAT

3T

(uT)

 
 

5.hod

supl. (Dj)

MAT

4KVA (FYZ2)

(uKVA)

 
 

5.hod

spojeno (Šu)

MAT

4KVA (PRI1)

(uKVA)

 

Stanford Milica

2.hod

spojeno (La)

ANJ

7SP (ANJ1)

(u2A)

 
 

2.hod

změna

ANJ

7SP (ANJ2)

(u2A)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

5KVI (ANJ2)

 

PROJEKT

 

4.hod

spojeno (Si)

ANJ

6SE (ANJ1)

(uB)

 
 

4.hod

změna

ANJ

6SE (ANJ2)

(uB)

 

Šestáková Ilona

2.hod

změna

ČJL

1P

(u4A)

 
 

3.hod

supl. (Ho)

ČJL

1P

(u2A)

 
 

4.hod

změna

ČJL

2S

(u4A)

 
 

5.hod

odpadá

ČJL

3T

 

Odpadlá hodina

Šup Michal

6.hod

odpadá

PRI

4KVA (PRI1)

 

Odpadlá hodina

Švehlová Miluše

4.hod

odpadá

ETV

5KVI

 

PROJEKT

Temrová Karla

5.hod

odpadá

ZSV

7SP

 

Odpadlá hodina

Změny v rozvrzích tříd:

1P

2.hod

ČJL

 

(u4A)

změna

Šestáková Ilona

 
 

3.hod

ČJL

 

(u2A)

supluje

Šestáková Ilona

(Ho)

 

4.hod

ZEM

 

(uF)

změna

Doležalová Zuzana

 

2S

1.hod

MAT

 

(uKVI)

změna

Sládek Pavel

 
 

2.hod

FYZ

 

(uF)

supluje

Kospachová Eva

(Te)

 

3.hod

ANJ

ANJ1

(u4A)

změna

Jelínková Olga

 
 

3.hod

ANJ

ANJ2

(u4A)

spojí

Jelínková Olga

(La)

 

4.hod

ČJL

 

(u4A)

změna

Šestáková Ilona

 

3T

1.hod

ANJ

ANJ1

(uZ)

změna

Jelínková Olga

 
 

1.hod

ČJL

ANJ2

(u4A)

supluje

Skřivanová Martina

(La)

 

3.hod

MAT

 

(uT)

supluje

Sládek Pavel

(Šv)

 

4.hod

SPJ

SPJ

(uT)

spojí

Skřivanová Martina

(Šm)

4KVA

2.hod

FYZ

 

(uKVA)

supluje

Duhajský Josef

(Ho)

 

5.hod

MAT

FYZ2

(uKVA)

supluje

Sládek Pavel

(Dj)

 

5.hod

MAT

PRI1

(uKVA)

spojí

Sládek Pavel

(Šu)

6SE

2.hod

MAT

 

(u3A)

supluje

Adášková Jana

(Šp)

 

3.hod

FYZ

 

(uKVI)

supluje

Kospachová Eva

(Šp)

 

4.hod

ANJ

ANJ1

(uB)

spojí

Stanford Milica

(Si)

 

4.hod

ANJ

ANJ2

(uB)

změna

Stanford Milica

 

7SP

2.hod

ANJ

ANJ1

(u2A)

spojí

Stanford Milica

(La)

 

2.hod

ANJ

ANJ2

(u2A)

změna

Stanford Milica

 
 

4.hod

DĚJ

 

(uOK)

změna

Nejedlo Petr

 

1A

1.hod

TEV

Dív

(Tel)

spojí

Nechanický Josef

(Do)

 

1.hod

TEV

Chl

(Tel)

změna

Nechanický Josef

 
 

4.hod

MAT

 

(uKVI)

změna

Duhajský Josef

 

2A

1.hod

MAT

ANJ1

(uJ)

supluje

Koreňová Romana

(Si)

 

2.hod

TEV

Dív

(Tel)

spojí

Nechanický Josef

(Br)

 

2.hod

TEV

Chl

(Tel)

změna

Nechanický Josef

 

3A

1.hod

FYZ

 

(u3A)

supluje

Kospachová Eva

(Te)

 

Zpracováno v systému Bakaláři