Gymnázium J. S. Machara
Brandýs nad Labem

ročníky 1971-1980

1971 - Střední všeobecně vzdělávací škola . 3.A (přírod. větev), tř. prof. Zdeněk Hlobil

Milan Adam, Karel Barták, Ilona Cikánková, Václav Čermák, Rudolf Furák, Jitka Haklová, Eva Halbichová, Alena Heričová, Jaroslav Hodovník, Miloslav Junek, Jindra Kocianová, Jitka Květová, Alena Křížová, Ladislav Kratochvíl, František Lustig, Jaroslav Machek, Milan Mazura, Eva Pokorná, Alena Procházková, Juraj Saksún, Libuše Suchánková, Jan Šulc, Jaroslava Šumeldová, Hana Válková, Eva Zurynková

1971 - Střední všeobecně vzdělávací škola . 3.B (přírod. větev), tř. prof. Otakar Němec

Milan Fiala, Jaroslav Hrdlička, Svatopluk Ježek, Jana Konečná, Josef Novotný, Miloš Novotný, Miroslav Piskáček, Eva Pleinerová, Zdeněk Rauš, Hana Roudnická, Hana Sedláková, Věra Sobasová-Halamová, Kateřina Šimáková, Luboš Špaček, Zdeňka Šubrtová, Eva Ulrichová, Petr Vácha, Luboš Váňa, Zdeňka Vavřincová, Lenka Vitvarová, Václav Volosov, Jiří Votrubec, Alena Žitníková

1971 - Střední všeobecně vzdělávací škola . 3.C (humanit. větev), tř. prof. Miroslav Svoboda

Zuzana Bártová, Libuše Burdová, Věra Dobrovolná, Josef Gráfek, Ivana Grulichová, Nataša Hadrbolcová, Marcela Hamplová, Eva Hojková, Věra Charvátová, Jiřina Kaplanová, Marie Kubizňáková, Zdeňka Malinovská, Ivana Myšáková, František Nejedlý, Josef Nejedlý, Miroslava Razimová, Věra Sáblíková, Věra Smetanová, Vlasta Svobodová, Miroslava Šnaidrová, Jana Vostruhová

1973 - Gymnasium . 4.A (přírod. větev), třídní profesorka Jitka Fikáčková

Alena Adámková, Eva Bucharová, Blanka Cerhová, Dana Cezemská, Zdeněk Dolejš, Marie Havlínová, Jiří Hercík, Robert Kaplan, Jaroslav Kolář, Marie Kopecká, Irena Kostková, Jiří Kratochvíl, Pavel Krupička, Miroslav Kvasnička, Radim Langer, Vladislav Mareš, Lenka Milotová, Blanka Nepomucká, Růžena Nová, Květa Novotná, Libuše Plšková, Ludmila Potměšilová, Alena Prosická, Jaroslav Rybák, Miluše Salačová, Dana Sojovská, Marie Sklenářová, Hana Šílová, Lenka Šimková, Miloslava 
Šourková, Alena Vlčková, Irena Zurynková

1973 - Gymnasium . 4.B (mat.-fyz. větev), třídní profesorka Marie Koudelková

Jiří Bartoníček, Vladimír Března, Miloš Bukač, Miroslav Čech, Petr Čížek, Jitka Dušková, Michaela Ehrenthalová, Zdeňka Hadrbolcová, Pavel Herman, Evžen Hlaváček, Květa Hofmanová, Oto Hraběta, Jiří Kopčil, Bohumil Kopta, Miluše Lindenthalová, František Lukeš, Ludmila Machátová, Miloslav Mašek, Olga Pechanová, Štěpán Pohl, Leoš Procházka, Jan Rozmara, Antonín Růžička, Marie Sobasová, Libuše Stejskalová, Jitka Šimková, Petr Škaloud, Václav Toman, Stanislav Veselý, Karel Zentner

1973 - Gymnasium . 4.C (humanit. větev), třídní profesoři Eva Nastoupilová, Zdeněk Hlobil

Hana Berenreiterová, Jana Brojírová, Jana Bulířová, Jan Ferles, Alena Flemrová, Hana Hanková, Jindra Hilčrová, Alena Kaslová, Eva Kolářová, Taťjana Kováříková, Eva Krulichová, Dagmar Křížová, Věra Kuhnová, Lenka Kůlová, Hana Kužílková, Kateřina Lamblová, Jiří Mašín, Alena Moravcová, Anna Nezbedová, Milan Novák, Jitka Prchalová, Kalida Savruková, Jiřina Sládková, Marie Slanařová, Zdenka Sovadníková, Helena Šulcová, Anna Tošnarová, Josef Valenta, Michaela Venhrynovyčová, Zuzana Zalabáková

1974 - Gymnasium . 4.A (přírod. větev), třídní profesor dr. Zdeněk Dolejš

Vlasta Bártová, Lea Beranová, Dagmar Bošinová, Milena Cihelková, Jiří Černý, Jana Fořtová, Jiří Halík, Stanislav Haman, Marie Chramostová-Machová, Zdeňka Chrudimská, Alena Jirásková, Dagmar Koutová, Ctirad Krbec, Hana Krejčová, Jiřina Křápová, Věra Lhotková, Zdeňka Matějovská, Marie Matušková, Miloš Michl, Karel Novák, Niva Poláčková, Renata Remešová, Marie Rožánková, Vlastislav Strnad, Milan Šára, Venuše Šmejkalová, Hana Šnejdrlová, Jaroslav Štob, Ilona Vacková, Eva Veselá-Špitálská, Věra Votoupalová, Milan Zbírkovský

1974 - Gymnasium . 4.B (mat.-fyz. větev), třídní profesor František Koudelka

Jiří Ambrož, Lubomír Bradáč, Jaromír Brunhofer, Eva Bulenová, Terezie Csatlošová, Miloslav Cinibulk, Zdeněk Černý, František Hejnák, Hana Heřmanová, Jiří Janoušek, Zdeněk Janů, Jan Klauda, Miroslav Kruchina, Alena Krušková, Leoš Mačák, Alena Medlíková, Irena Pazderová, Jiří Pospíšil, Jitka Procházková, Jiří Seger, Miloš Sekyra, Ladislav Slába, Marie Svačinová, Jaromír Špička, Miroslav Špitálský, Jana Tykačová, Zbyněk Zavadil

1974 - Gymnasium . 4.C (humanit. větev), třídní profesorka Jaroslava Stryalová

Jarmila Ambrožová, Soňa Berndtová, Alena Bohatá, Ferdinand Butaš, Věra Dáňová, Irena Francová, Radoslava Herclíková, Věra Holbová, Jana Kořínková, Květoslava Kynclová, Vlastislav Landa, Anna Müllerová, Drahomíra Pastorová, Dana Pavlíková, Dana Pokorná, Miloslava Polívková, 
Marie Razimová, Zdeňka Richterová, Zdeněk Svoboda, Iva Šimůnková, Alena Šindelářová, Jaroslava Šišková-Pavelcová, Zdeňka Šmídová, Naděžda Šnejdrová, Zdeňka Šrůtková, Hana Turková, Jaroslava Vožehová

1975 - Gymnasium . 4.A (přírod. větev), třídní profesorka Jitka Vodrážková

Květa Achová-Hübnerová, Dana Balounová, Jana Benešová, Zdenka Blačová, Dana Čechová, Josef Čižinský, Eva Holubová, Ivana Honnerová, Karla Jašková, Jaromír Jůza, Blanka Kořínková, Libuše Kozumplíková, Dana Martinková, Blanka Musilová, Květoslava Müllerová, Ilona Nečesaná-Riglová, Jindřiška Pecková, Josef Polák, Marcela Procházková, Iva Pýchová, Richard Rych, Jiřina Soukupová, Dana Stuchlíková, Blanka Svobodová, Ivana Škaloudová, Jana Škrabalová, Vladimír Špaček, Miluše 
Vacková, Jitka Vopatová, Vladimír Zurynek, Ivana Žídková

1975 - Gymnasium . 4.B (mat.-fyz. větev), třídní profesor Zdeněk Zahradníček

Jiří Beránek, Elena Berndtová, Iva Boučková, Pavel Černý, Zbyněk Dlask, Václav Dvořák, Pavel Galbavý, Zbyněk Gilar, Alena Herdenová, Jiří Jansta, Zdislava Jenčíková, Jiří Kec, Josef Klazar, Josef Knap, Iva Kotrbová, Jana Ptáčníková, Lenka Richterová, Martin Scholz, Jiří Sloup, Pavel Stejný, Jaromír Stránský, Jan Strnad, Libor Svoboda, Vladimír Šeda, Josef Šenkýř, Vratislav Šimon, Jiří Špeta, Zdeněk Švec, Jitka Veverková, Jan Vorlíček, Petr Zavřel

1975 - Gymnasium . 4.C (humanit. větev), třídní profesorka Zdenka Cejnarová

Alena Balcarová, Miroslav Beran, Ludmila Bérová, Jitka Birnbaumová, Igor Činovec, Hana Grafnetterová, Ludmila Herclíková, Petr Hlaváček, Renata Hujerová, Alena Chourová, Alena Jandovská, Dagmar Jelínková, Eva Kaňková, Marie Landauerová, Jiří Macháček, Zuzana Meisnerová, Jaroslava Mikšovská, Václava Mocková, Jitka Nováková-Hamplová, Blanka Novotná, Květa Pavlíčková, Věra Plesarová, Dagmar Řezníčková, Helena Sedlmajerová, Božena Skálová, Anna Svobodová, Zdeňka Šulcová, Eliška Vítková, Iva Vojáčková, Miluše Koušková -Wágnerová, Věra Živná

1976 - Gymnasium . 4.A (mat.-fyz. větev), třídní profesorka Anna Györgyová

Jana Bečková, Kamil Bendák, Václav Bílek, Ivo Drahorád, Martin Ehrenthal, Jiří Frolík, Zdeněk Füzék, Božena Jelínková, Josef Ježek, Ivana Klaudová, Pavel Kopecký, Jaroslava Kosmatová, Michal Lexa, Jan Marek, Dušan Müller, Václav Nebeský, Helena Pacalová, Jaroslav Pastyřík, Vlasta Pavlíková, Milada Pokorná, Pavel Polakovič, Hana Prokopová, Luboš Rathouský, Jiří Stibrányi, Bohumil Svášek, Eva Šulcová-Marková, Dagmar Vacková, Naděžda Váchová, Jiří Vejman, Eva Zápotocká, Martin Záruba

1976 - Gymnasium . 4.B (humanit. větev), třídní profesorka dr. Pavla Procházková

Jaroslava Antošová, Jana Bláhová, Dana Bodláková, Milena Brůhová, Alena Čermáková, Vladimír Grünert, Ludmila Holanová, Marie Houštecká, Eva Imlaufová, Jana Kofroňová, Miluše Krkavcová, Ivana Křivánková, Dagmar Kutílková, Marta Leitgebová, Ludmila Luptáková, Jiří Malý, Milada Maršíková, Jana Matuchová, Libuše Paulusová, Eva Pistorová, Eva Pokorná, Jitka Pořízková, Jiřina Rukavičková, Marie Salamánková, Zdeněk Slavík, Zuzana Šimková, Ivana Špitálská, Zuzana Švolbová, Hana Tichá, Eva 
Tršová, Vladimír Veselý

1977 - Gymnasium . 4.A (mat.-fyz. větev), třídní profesor dr. František Legner

Alena Bendlová, Lubomír Bernard, Darina Bogdányiová, Zdeněk Čermák, Alena Davídková, Bohumila Drahokoupilová, Lenka Grygarová, Karel Hošek, Stanislava Jelínková, Jana Jirovská, Jindřich Jukl, Jaroslav Kopp, Irena Krejčová-Klokočníková, Milan Langer, Miloslav Lattner, Hana Mašterová, 
Vlasta Mertlová, Ivan Mifka, Gustav Müller, Jan Mysliveček, Dagmar Nová,  Eva Pánková, Dana Pecková, Ludmila Prýmková, Jindřich Pučík, Eva Sáblíková, Pavel Stuchlík, Hana Šimůnková, Zdeněk Špaček, Bohumil Španihel, Jana Tušerová-Bláhová, Petr Uhlíř, Hana Vavřincová, Drahomíra Vlčková, Ivana Vrchotková, Jarmila Zavadilová

1977 - Gymnasium . 4.B (humanit. větev), třídní profesorka Jaroslava Stryalová

Olga Bezvodová, Jana Doubková, Miroslava Haspeklová, Jaroslav Holba, Drahomíra Houžvičková, Blanka Chytrá, Drahomíra Jírů, Petr Junek, Zuzana Kellersteinová, Růžena Kolínská, Libuše Korbelová, Milena Kratochvílová, Dana Kutilová, Irena Majerová, Miroslava Pařízková, Diana Strieglerová, Jiří Svoboda, Jaroslava Šafrová, Miroslav Šára, Jana Šimková, Ivana Škrabalová, Ludmila Šmejkalová, Eva Štěpánová, Jaroslav Štípek, Vladimír Tenčl, Luboš Tomáš, Světlana Tupálková, Jana Tvrdíková, Milan Urban, Jan Vincourek, Anna Vlková, Irena Vošahlíková, Jiří Weigl, Věra Doležalová - Wilczková, Hana Zemanová

1978 - Gymnázium . 4.A (mat.-fyz. větev), třídní profesor František Koudelka

Zuzana Bilíková, Eva Bláhová, Petr Dalekorej, Zdeněk Dvořák, Josef Hála, Vratislav Hanl, Jaroslava Hejnová - Dotlačilová, Jiří Hlaváček, Miroslav Hloušek, Jiří Hlušička, Jan Chadima, Eva Jandourková, Helena Kantorová, Věra Kettnerová, Miloslav Krejza, František Křepelka, Ivana Kuželová, Ivana Kvasničková, Markéta Landová, Vladimír Martinek, Hana Nedělková, Blanka Noháčová, Jaroslava Nováková, Věra Pánková, Jiří Pařízek, Rostislav Polák, Alena Ročejdlová, Ondřej Sedlář, Věra Struhovská, Sylva Šimková, Libor Šrám, Jiří Šuráň, Radomír Šutovský, Martin Švec, Jana Tlustá, Jiří Urban, Marcela Valíčková, Květoslava Váňová, Miroslava Zandálková, Michal Zikan, Vlastimil Zmek

1978 - Gymnázium . 4.B (humanit. větev), třídní profesor dr. Zdeněk Dolejš

Hana Barešová, Naděžda Brojírová, Václava Brychová, Miluše Burešová, Petr Cejnar, Štěpán Drda, Zbyněk Drozda, Jana Fraňková, Jana Hájková, Jana Hanžlíková, Miroslava Hůlová, Jitka Janoušková, Jana Kavková, Hana Kolářová, Ivana Laššová, Alena Miková, Irena Paulusová, Zina Pavlíková, Věra Pletichová, Ladislav Podracký, Jitka Populová, Kira Řehořová, Dana Svatošová, Jaroslava Šimonová, Dana Šoufková, Jana Špačková, Hana Špitálská, Hana Štočková, Jana Trafinová, Věra Tytlová, Jana Vejrostová, Iveta Veselá, Květa Veselá, Zdeňka Vobořilová, Bohumila Žemličková

1979 - Gymnázium . 4.A (přírod. větev), třídní profesorka Jitka Vodrážková

Jitka Bartůňková, Ivan Beránek, Pavel Bíma, Ludmila Bořanová, Zdeněk Burda, Jaroslava Burdová, Michal Cinek, František Drtikol, Eva Hochmanová, Lubomír Horňák, Robert Hošek, Růžena Houštecká, Jaroslav Hykl, Jitka Chvátlinová, Vladimír Jeník, Milan Kalčík, Pavel Kasal, Zdeněk Kindl, Jitka Klazarová, Vilibald Knob, Zuzana Kodlová, Ivana Kováříková, Lenka Koželuhová, Eva Kuncová, Vladimír Moucha, Ondřej Přenosil, Jan Pučík, Petra Slavíčková, Ivan Staněk, Renata Sucháčková, 
Soňa Šedivá, Vladimír Šimeček, Narcis Tomášek

1979 - Gymnázium . 4.B (přírod. větev), třídní profesorka Zdenka Cejnarová

Jindřich Bareš, Alena Barvichová, Karel Beneš, Jana Bínová, Miluše Cerhová, Ivana Dlasková, Josef Fouček, Tomáš Gawlik, Marie Hanušová, Květoslava Hernová, Magdalena Chromá, Olga Jiráková, Ladislav Krumpolec, Ilona Kühnelová, Jitka Lišková, Eva Marková, Radek Mařík, František 
Merksbauer, Zuzana Nechanská, Hana Poláková, Martin Prachař, Hana Prokopcová, Dana Stárková, Eva Struhovská, Eva Šlehobrová, Hana Šnajdrová, Hana Španihelová, Ivana Štefunková, Tomáš Šturma, Vladimír Vedral, Marcela Veverková, Jitka Vítová, Olga Mládková-Vavreková

1980 - Gymnázium . 4.A (přírod. větev), třídní profesorka Jitka Hájková

Zdeněk Adámek, Jana Braborcová, Eva Černá-Junková, Milan Dlesk, Marie Dufková, Renata Fabiánová, Eva Gýgalová, Lenka Hadrbolcová, Lenka Hamanová, Michaela Hanžlíková, Jiří Havel, Renata Homoláčová, Jan Horčík, Dana Housková, Miroslava Hradecká, Karel Hrdý, Eva Jechová, Jan 
Ježek, Petr Kaňka, Miloslav Knepr, Ilona Kosinová, Miroslav Macháček, Alena Marková, Eva Mrkvičková, Ludmila Nováková, Miloslava Plecháčková, Lenka Populová, Alena Seidlová, Pavla Soukupová, Vladislava Sovadníková, Petr Svoboda, Vladimír Škorpil, Miluše Šťastná, Věra Šťastná, Denisa Tomanová, Valerie Tykačová, Jaroslava Vejvodová, Jiřina Víchová, Jiří Zach, Petr Zolman

1980 - Gymnázium . 4.B (přírod. větev), třídní profesorka Anna Györgyová

Yveta Baierová, Jiří Berger, Jarmila Bodláková, Lenka Braborcová, Vladimír Brožík, Ivana Brožková, Lenka Brunhoferová, Jan Bureš, Petr Cinek, Marcela Dvořáková, Dana Hájková, Dana Hammersacková, Zuzana Holubová, Michal Kaplánek, Miloš Kašpar, Roman Kindl, Karel Kubeš, Ladislava Leitgebová, Zuzana Marečková, Jitka Marešová, Zora Matoušková, Alexius Mifka, Miroslav Mík, Marcela Staňková, Michaela Strankmüllerová, Jitka Šmahlíková, Antonín Šourek, Petr Uzel, Irena Votrubcová