Gymnázium J. S. Machara
Brandýs nad Labem

ročníky 1981-1990

1981 - Gymnázium . 4.A (přírod. větev), třídní profesor dr. František Legner

Vilém Bareš, Vanda Beránková, Tomáš Coňk, Zuzana Diškantová, Václava Doubková, Rigobert Drda, Zdeněk Fišer, Martin Fučík, Zuzana Fučíková, Iveta Hanlová, Jiří Hojka, Hana Hrušková, Jitka Karhanová, Lenka Klicperová, Jana Knobová, Zdeňka Kopejsková, Bohuslava Křížová, Ivana Ledvinová - Ondřichová, Zuzana Novotná, Jana Pařízková, Anna Pauknerová, Jana Pilařová, Alena Seidlová, Jan Skorkovský, Olga Smetanová - Svobodová, Jana Suchánková, Marie Šestáková, Alice Tomášková, Tomáš Valášek, René Vaniš, Jelena Varhanová, Ivana Víšková, Jana Zavadilová, Helena Zoreníková

1981 - Gymnázium . 4.B (přírod. větev), třídní profesorka Jaroslava Stryalová

Petr Beneš, Jitka Dlouhá, Jana Faltysová, Eva Fialová, Magdalena Fišerová, Pavel Folwarczny, Martin Hataš, Eva Hladíková, Jitka Hofmannová, Martin Horčík, Květuše Chvátlinová, Naděžda Jeníkovská, Marie Jeňková, Iva Kašparová, Petr Kindl, Václav Kolář, Jiří Koška, Zora Koutecká, Vladimíra Loydová, Leoš Majer, Ivana Nedělková, Josef Paukner, Jitka Pokorná, Petr Polakovič, Jitka Pourová, Ladislava Stránská, Jiří Šebastian, Romana Šnajdrová, Miloslav Špaček, Milada Veselková, Zuzana Vojířová, Emil Vrana, Petr Zíka

1982 - Gymnázium . 4.A (přírod. obor), třídní profesorka dr. Alena Kůlová

Jana Bartošová, Miroslava Bělková, Šárka Bodláková, Jana Boučková, Alexandr Brant, Ivana Brojírová, Jana Cerhová, Milan Černý, Dana Gorná - Richterová, Jiří Horáček, Iveta Chlupová, Alena Kafková, Marta Kalinová, Milan Kašpárek, Lubomír Kolář, Ivana Králová, Petr Krejčík, Drahomíra Kubistová, Lenka Lebdušková, Alena Marečková, Miloš Mazura, Martin Merz, Jitka Procházková, Hana Skořepová, Dana Soukupová, Alice Stuchlíková, Jitka Šimonová, Šárka Špánková, Patricie Šumanová, Michal Urban, Jaroslav Zíta, Zdeněk Žižka

1982 - Gymnázium . 4.B (přírod. obor), třídní profesor dr. Zdeněk Dolejš

Miroslav Anděl, Miroslava Bendová, Ivana Bláhová, Pavel Cejnar, Milan Čaban, Jana Ebertová, Tomáš Fuchs, Dagmar Grygarová, Marie Havelcová, Jana Holubová, Ivana Krejčová, Olga Lattnerová, Zuzana Lebedová, Martin Mysliveček, Tamara Nathová, Josef Novák, Blanka Ortová, Tomáš Pavelka, Michal Peter, Ladislav Pícha, František Ploner, Bedřich Pola, Petr Poncar, Ivana Retrová, Jiřina Rusová, Pavel Sieber, Věra Slezáková, Alexandra Vargová, Miloslav Vondruška, Kateřina Vysloužilová, Zuzana 
Zelenková

1982 - Gymnázium . 4.C (přírod. obor), třídní profesorka dr. Miroslava Huberová

Tomáš Bartoš, Jana Bláhová, Vladimír Dvořák, Petr Fic, Jaroslava Hájková, Miloš Havlíček, Šárka Havránková, Václav Hejnák, Olga Hřebíčková, Irena Kličková, Miroslav Klouda, Milena Koppová, Michal 
Kraus, Martin Křivánek, Ilona Langmajerová, Michal Martinec, Luděk  Matoušek, Jarmil Mlčák, Jana Mlezivová, František Novák, Vladimír Pavlovič, Marie Plecháčková, Monika Radechovská, Vít Roubek, Radek Seidl, Zdena Schneiderová, Jaroslav Slavík, Pavel Sysel, Olaf Šnajder, Lenka Volfová, Jindřich Žďánský

1983 - Gymnázium . 4.A (přírod. obor), třídní profesor Karel Barták

Jana Dibitanzlová, Irena Dusilová, Eva Ebertová, Lenka Grafnetterová, Martina Chlebounová, Pavel Janda, Vladislav Janda, Milan Janoušek, Bohumila Jenčíková, Milan Junek, Věra Kalousková, Jitka Koubková, Renáta Křížová, Ilona Loučová, Hana Němcová, Monika Nováková, Michal Procházka, Martina Říhová, Ladislava Samková, Alois Seidel, Monika Srbková, Iveta Stehlíková, Věra Strouhalová, Jana Šebastiánová, Zuzana Šebková, Pavel Šťastný, Hana Trunecká, Stanislava Válková, Jaroslav Verner, Ctibor Vojáček, Martina Vorlíčková, Martin Zima, Jiří Žambera

1983 - Gymnázium . 4.B (přírod. obor), třídní profesorka Zdenka Cejnarová

Věra Diepoldová, Jana Erbenová, Věra Fišerová, Marcela Holá, Jana Horčicová, Jana Hřebíčková, Dagmar Jakubová, Martina Kostelecká, Marcela Kubričanová, Květa Linhartová, Jana Lišková, Vladimíra Neckářová, Vladislav Nejedlý, Lenka Prečuchová, Luboš Rýdlo, Jitka Sýkorová, Věra 
Sýkorová - Matěková, Martin Štoček, Jana Šťastná, Ivana Švarcová, Alena  Tlustá, Ivana Tykačová, Lenka Tylínková, Jana Tytlová, Ivan Vacík, Aleš Vlček, Eva Vlčková, Martina Vojáčková, Irena Volcová, Petra Voštová, Dagmar Výborná, Štěpánka Žilinská

1983 - Gymnázium . 4.C (přírod. obor), třídní profesorka Jitka Vodrážková

Lucie Bambasová, Vladimír Bárta, Vladimír Beránek, Miroslav Bláha, Vladimír Briedl, Petr Cimoradský, Šárka Drholcová, Andrea Dünebierová, Marcela Flemrová, Martin Gawlik, Zuzana Hamanová, Vít Houska, Vladimír Jandečka, Karel Křivánek, Vladislav Marek, Pavel Mikulica, Dana Mrázková, Jan Musil, Radomír Pavluv, Michaela Petišková, Ivana Stránská, Olga Suchá, Petr Šámal, Jan Šilar, Zuzana Šimšová, Hana Štrobachová, Jiřina Šustková, Martin Veselý, Miroslav Veselý, Sylva Votrubová, Jiří 
Vrbenský

1984 - Gymnázium . 4.A, třídní profesorka PhDr. Anna Nezbedová

Renata Bogdányiová, Eva Braborcová, Zdeněk Čermák, Martina Doubková, Iveta Holoubková, Gabriela Horáková, Hana Hradecká, Pavla Chromovská, Ivana Jahnlová, Dagmar Jindrová, Širin Khorashidová, Blanka Kočárková, Jitka Kramářová - Kahounová, Martina Krbcová, Hana Kubinčiaková, Jana Gallerová-Kuchtová, Iva Kukulová, Ivana Micková, Marie Pauknerová, Zuzana Petříčková, Radomíra Piková, Helena Popelková, Ladislava Radilová, Jan Růžička, Jana Šponiarová, Alena Tomšů, Dana Volštátová,  Vladislava Vošvrdová, Martina Zemanová, Irena Zimmermannová

1984 - Gymnázium . 4.B, třídní profesorka Jitka Hájková

Daniel Bezák, Zdeněk Čada, Radek Fojtík, Radka Chumová, Hana Kostříková, Jana Koucká, Pavel Krejčí, Milan Maršík, Hana Matoušová, Zuzana Müllerová, Petr Myška, Daniela Nespalová, Jiří Neumann, Dagmar Nováková, Markéta Nováková, Václav Pícha, Jiří Ploner, Jiří Postler, Věra Procházková, Sonja Pustinová, Hana Pýchová, Markéta Ramešová, Jiří Říha, Jitka Svobodová, Miloslava Šusterová, Jan Tubl, Šárka Tylová, Jana Ulejová, Ivana Vernerová, Ivana Vítová, Eva Vodičková, Miroslava Waisová, Dana Zajícová, Martina Zemanová

1984 - Gymnázium . 4.C, třídní profesor dr. Zdeněk Dolejš

Luboš Beránek, Petr Dvořák, Eva Gáfriková, Veronika Hrubá, Jana Husáková, Aleš Chvojka, Václav Jelínek, Jana Kašuková, Fabienne Kaufnerová, Petr Keřtof, Jiří Krupka, Jana Leibnerová, Radka Plháková, Miroslav Rakušan, Daniela Repáňová, Tomáš Říha, Petr Samek, Zora Semerádová - Kubričanová, Aleš Schneiberg, Věra Slavíková, Antonín Sucharda, Taťána Sunková, Jana Svobodová, Barbora Šimanová, Jan Štrunc, Daniela Švarcová, Hana Žamberová

1985 - Gymnázium . 4.A, třídní profesor dr. František Legner

Kamil Bahbouh, Jan Beránek, Jana Boháčová, Jana Čejková, Romana Černá, Libuše Daliborová, Martina Dragounová, Jitka Fejfarová, Olga Jarosilová, Viktor Kalina, Pavla Kasandová, Alena Krutilová, Klára Kuníková, Monika Kusková, Marta Marinová, Jana Nejedlá, Ludmila Němcová, Jolana Orišková, 
Anna Páralová, Pavel Plzák, Jana Rottová, Jana Sejkorová, Viktor Soldán, Soňa Stiborová, Gabriela Straková, Markéta Stryalová, Jan Šimeček, Olga Šimonová, Ivana Široká, Ivo Škrabal, Ladislava Šustrová, Jaroslav Tesař, Milan Turinský, Zbyněk Valenta, Romana Vlčková, Vladimír Zajíček

1985 - Gymnázium . 4.B, třídní profesorka Jaroslava Stryalová

Jana Bahníková, Petr Čeněk, Bronislav Dvořák, Kateřina Fialová, Jitka Hernová, Libor Hladík, Marcela Hudcová, Jana Hyklová, Soňa Kolářová, Lenka Levá, Ivan Loyda, Eliška Machková, Jitka Malá, Ivana Markvartová, Petr Misík, Jaroslava Naušová, Romana Nergerová, Marie Paálová, Pavla Patčová, Markéta Písecká, Martina Pomahačová, Jolana Pourová, Jitka Sekerová, Pavel Sládek, Pavel Suchý, René Szonowski, Denisa Štichová, Lumír Štrobach, Miroslav Veškrna, Emil Veverka, Markéta Vrbová, Vladimír Zámečník

1986 - Gymnázium . 4.A, třídní profesorky Jana Kolářová, Jaroslava Burkertová

Pavel Bodlák, Petr Bodlák, Kateřina Čeňková, Iveta Doležalová, Kateřina Dvořáková, Stanislav Fiala, Iveta Gryčová, Eva Hájková, Jan Kolací, Miroslav Košler, Miroslava Kostková, Richard Kraus, Jaroslava 
Krejcárková, Pavel Kubiš, Jan Kučera, Václav Marhan, Iva Metličková, Roman Molnár, Václav Moravec,Michaela Pavelková, Lucie Peterová, Petr Pixa, Václav Prýmek, Josef Purnoch, Jiří Sochor, Stanislav Studecký,  Martin Uher, Jitřenka Vlášková, Monika Zelenková, Sylva Zverková

1986 - Gymnázium . 4.B, tř. prof. Eva Sloupová, dr. Anna Nezbedová, dr. František Legner

Jan Bambas, Jitka Beránková, Anna Cihlářová, Miloslav Černý, Jana Drbalová, Dana Englmaierová, Jan Fehér, Iva Floriánová, Dana Hofmanová, Martin Holub, Jiří Hozman, Gabriela Chvátalová, Petr Jakubův, Martina Kasíková, Eva Kučerová, Věra Kvasničková, Jana Machková, Petr Marec, David Ondrejkovič, Jan Ornst, Šárka Ortová, Lenka Pejsová, Pavlína Pokorná, Ivona Prágerová, Jaroslava Špirochová, Kamila Šulcová, David Šuman, Renata Tauchmanová, Petr Tluchoř, Veronika Tomášková, Jiří Vejdělek

1986 - Gymnázium . 4.C, třídní profesorka dr. Miroslava Huberová

Magdalena Bártová, Gabriela Beránková, Ivan Burda, Jana Caklová, Eva Cikánová, Hana Černá, Pavla Dočková, Marie Douděrová, Renata Felixová, Radka Ficová, Michal Hanžlík, Michal Hrdlička, Dagmar Chocholová, Josef Jarý, Jana Jedličková, Romana Kalašová, Jitka Košťálová, Iveta Krajíčková, Petr Laholík, Lenka Muráriková, Martina Opatová, Hana Pekárková, Pavlína Pomahačová, Gabriela Říhová, Jana Šťastná, Šárka Štěpánová, Lenka Švarcová, Simona Uhlířová

1987 - Gymnázium . 4.A, třídní profesor Karel Barták

Zuzana Andrová, Tomáš Calta, Viktor Douša, Jan Drahoňovský, David Dvořák, Tereza Chlustinová, Pavel Janda, Karel Jelínek, Ilona Jindřichová, Romana Junková, Jana Koubková, Václav Lisa, Lidmila 
Mazánková, Zdenka Mellová, Jan Michálek, Olga Najmanová, Hana Ohemová,  Miroslav Písačka, Radek Plíhal, Jitka Povolná, Šárka Řapková, Michal Romanský, Radka Seifriedová, Miloslav Strach, Pavel Šilar, Iveta Šorelová, Luděk Tuháček, Milan Ulej

1987 - Gymnázium . 4.B, třídní profesorka Zdenka Cejnarová

Aleš Bartoš, Jana Bartošová, Jana Benešová, Josef Bělka, Jana Forejtová, Jan Hájek, Šárka Hájková, Jana Hálková, Jan Heřman, Hana Chmelíková, Blanka Jarošová, Olga Košová, Karel Koukal, Radka Krojidlová, Ivana Kunstová, Martin Lana, Lenka Němcová, Helena Nováková, Magdalena 
Plevová, Miroslava Procházková, Renata Reslová, Helena Roubková, Milan Roušar, Martin Růžička, Václav Salač, Martin Schreiber, Šárka Simonová, Petra Slavíková, Vlastimila Stará, Hana Šámalová, Eva Šmídová, Dana Šutovská, Zdeněk Tůma, Renata Tykačová, Pavel Žilínek

1987 - Gymnázium . 4.C, třídní profesorka Ing. Marcela Salačová

Jiří Bejó, Pavel Blažík, Miroslava Burdiaková, Tomáš Cikán, Martin Daniš, Martina Dušková, Aleš Franc, Šárka Hladká, Lenka Holečková, Ivana Jarošová, Vladimíra Kadeřábková, Miloš Kořínek, Věra Kovandová, Martin Krpálek, Ladislava Nekvapilová, Libuše Pilchová, Ivana Potměšilová, Jana 
Spilková, Renata Svobodová, Ivana Štefanová, Magdaléna Štěpánková, Hana Tichá, Alena Unčovská, Šárka Uličná, Michaela Valentová, Dušan Varga, Jitka Vaňousková, Blanka Vlachovská

1988 - Gymnázium . 4.A, třídní profesoři dr. Ivana Füzéková, Karel Barták

Lenka Arazimová, Markéta Bruknerová, Tereza Bruknerová, Jana Brýlová, Milada Fraňková, Jiří Holna, Renata Honková, Libor Horák, Ivana Horáková, Monika Hořánková, Petr Janák, Anna Koptová,Markéta 
Kostelecká, Jiří Kučera, Eva Nusková, Petr Schneider, Jitka Srbová,  Oldřich Šareš, Pavel Šimon, Radka Štěpánková, Simona Šulcová, Lenka Tomanová, Marcela Turečková, Milena Urbanová, Zuzana Vašíčková, Petr Vaverka, Jan Vysušil, Petra Zverková, Jana Žižková

1988 - Gymnázium . 4.B, třídní profesorky Jitka Hájková, Jaroslava Burkertová

Veronika Achtnerová, Jan Antoš, Radvan Bahbouh, Milan Bárta, Alena Bělohubá, Helena Bžoňková, Lucie Daliborová, Eva Dariusová, Jana Hošková, Dana Hradcová, Libor Janečka, Monika Jenšovská, Jaroslav Kučera, Hana Košťálová, Daniela Malá, Vladimír Pandula, Linda Poláková, Richard Pinc, Karel Rychlý, Radek Socha, Vladimíra Svobodová, Jitka Stránská, Milena Tomlová, Aleš Urban, Lenka Václachová, Michaela Valchová, Miroslav Vanžura, Markéta Zemková

1989 - Gymnázium . 4.A, třídní profesorka Jaroslava Stryalová

Martina Bartoníčková, Zdeňka Bártů, Martin Bejó, Dagmar Čapková, Martin Černý, Dana Hacklová, Marcela Hadrbolcová, David Hanžlík, Hana Hanžlová, Alena Houštecká, Martin Huml, Vlasta Jonáková, Petr Kolínko, Jana Kostenková, Jitka Kučerová, Edita Lásková, Gabriela Macková, Zdeněk Mazanec, Tomáš Pavelka, Irena Pekárková, Radek Plachý, Miroslav Prágl, Petra Slezáková, Ondřej Sochor, Martin Šnaiberk, Romana Štěpánová, Barbora Tschornová, Marek Urban, Miloš Vrba, Martina Vyroubalová, David Zelinka, Kateřina Zítová

1989 - Gymnázium . 4.B, třídní profesorky dr. Alena Kůlová, Jaroslava Burkertová

René Bastl, Kamila Blažíková, Jana Blažková, Marcela Černohorská, Petr Dědeček, Libor Dvořák, Eva Hodáková, Petra Javůrková, Alena Jelínková, Miroslav Kadlec, Miroslava Kadlecová, Iveta Koňasová, Ivana Kořínková, Josef Kutil, Helena Marková, Jitka Mertlová, Klára Mrňová, Martina Mitrengová, Marek Nespala, Martina Patzelová, Michaela Procházková, Alice Ptáčníková, Dagmar Rejfková, Dita Rukriglová, Marek Skalický, František Šenk, Daniel Šimánek, Jiří Tomášek, Tomáš Urbánek, Robert Vlček, Jana Vopálková, Lada Vosáhlová, Martin Žebro

1990 - Gymnázium . 4.A, třídní profesoři Luboš Renka, Olga Jelínková

Jana Brodská, Klára Chrástecká, Jitka Kocourková, Petr Kotlan, Markéta Kovačeva, Milan Krumpolec, Pavel Kubát, Jan Kučmáš, Václav Kůla, Věra Laudová, Kateřina Matyášová, Patrik Mayer, Renata Motáková, Irena Nová, Jiří Novotný, Norbert Palas, Josef Pavlík, Helena Richterová, Erika Říhová, Karel Samek, Eva Sedlmaierová, Ladislav Siegl, Miroslav Slach, Jana Špádová, Eva Špelinová, Petra Šupová, Anna Ulbrichová, Olga Včelová, Jan Zeman, Jitka Zlatohlávková, Josef Zumr

1990 - Gymnázium . 4.B, tř. prof. Vlastimil Volf, Marie Polanecká, Jitka Hájková

Marcela Bébrová, Hana Bulířová, Ondřej Burian, Michal Calta, Jitka Čemusová, Pavlína Gažková, Dana Horská, Vladimír Holub, Jitka Hrančíková, Markéta Humpálová, Kateřina Chramostová, Lucie Kadeřávková, Gabriela Kašparová, Miloslav Kolínko, Pavlína Komeštíková, Zdeněk Málek, Eva Mráčková, Silvie Nedvědová, Martin Novák, Petr Pecka, Dana Pojslová, Hana Procházková, Milan Prokš, Liliana Přibáňová, Iva Řehořová, Eva Sojková, Oto Šesták, Pavel Šíma, Věra Tesařová-Boušková, Hana Veinertová, Jaroslav Vrábel

1990 - Gymnázium . 4.C, třídní profesor dr. František Legner

Petra Bidmonová, Jana Davidová, Stanislava Eliášová, Helena Grznárová, Andrea Hanousková, Kamila Janáková, Radka Jarošová, Renata Jirásková, Lenka Krátká, Pavla Lípová, Andrea Machálková, Lucie Mládková, Martina Nyklíčková, Renata Petrušová, Ivana Piskáčová, Eva Richtrová, Pavla Řapková, Monika Řechtáčková, Veronika Skočdopolová, Michaela Skřivanová, Gabriela Šafránková, Romana Štěpánková, Kateřina Ulmanová, Petra Valentová, Eva Vernerová, Jana Vilímková, Marta Vocásková, Michaela Zahrádská, Martina Zemanovičová