Gymnázium J. S. Machara
Brandýs nad Labem

ročníky 1991-2000

1991 . Gymnázium . 4.A, třídní profesorka Zdenka Cejnarová

Radek Bláha, Eva Boháčová, Jiří Bodlák, Štěpánka Cahová, Petr Čejka, Ivana Fričová, Šárka Hájková, Petr Heřman, Robert Honzátko, Luboš Javůrek, Libuše Karlová, Kateřina Kašová, Martina Kaucká, Pavel Kopecký, Magdalena Krejčíková-Krajníková, Jan Kreuzer, Jiří Kruchina, Štěpánka Kužílková, Jan Minx, Agata Nedělková, Erika Němečková, Libor Palas, Václav Pašek, Martin Petrák, Petr Piškula, Markéta Saivanská, Gabriela Semrádová, Petra Schebestová, Petr Socha,Tomáš Socha, Petr Šilar, Irena Špinková, Luboš Vaněk, Tomáš Vít, Alena Vondráčková, Ondřej Zich, Jan Žebro

1991 - Gymnázium . 4.B,třídní profesorka Zuzana Doležalová

Vladimíra Adášková, Marcela Bílá, Zdeněk Boháč, Jarmila Bulířová, Pavel Daněček, Pavel Gregor, Petr Hakl, Václav Hatlman, Jiří Hladík, Filip Hradec, Pavel Hrdlička, Eva Hromadníková, Lucie Hronová, Radka Jánská, Andrea Klímová, Miloš Křivánek, Monika Medonosová, Filip Montfort, Aleš Mostecký, Markéta Mrkvičková, Lucie Pařízková, Petr Pokorný, Bohumila Ranglová, Kateřina Sajdlová, Marek Sekera, Svatava Schwägerlová, Jolana Sochová, Jan Štaf, František Štěrba, Simona Tluchořová, Simona Víchová, Irena Vilímková, Barbora Vocásková, Daniela Votrubová, Karel Zbroj

1991 - Gymnázium . 4.C. třídní profesorka Miloslava Bohánková

Petr Bauer, Lenka Bendová, Vladimír Bořek, Vlastislav Činovský, Jana Čížková, Václav Dragoun, Lenka Fijalová, Jitka Honsová, Hana Houštecká, Petra Hrušková, Jitka Jeřábková, Simona Klingorová, Kateřina Kroužecká, Klára Krpejšová, Petra Kymplová, Alena Lexová, Anna Marková, Kateřina 
Moravcová, Ilona Mouchová, Monika Muzikářová, Martina Nová, Marcela Nováková, Hana Ondrejkovičová, Lenka Roytová, Jiří Sluka, Miroslav Šnaiberk, Václav Špilík, Martina Tláskalová, Maxim Turba, Pavlína Viková

1992 - Gymnázium . 4.A, třídní profesor Josef Duhajský

Věra Bábovská, Jan Baštecký, Kateřina Blahová, Robert Čásenský, Martin Černý, Jan Ditrt, Václava Eliášová, Radovan Finferle, Martina Havelková, Michaela Hladká, Luboš Hradec, Lucie Hynková, Petr Kadeřávek, David Karel, Daniela Kaucká, Michal Kočandrle, Tomáš Kužílek, Lenka Lerchová, Marek Mincbergr, Monika Nezbedová, Tomáš Pospíchal, Jan Prokůpek, Olga  Rejzlová, Tomáš Salač, Jan Sedlák, Markéta Srbová, Aleš Stuchlík, Petr Šefl, Magdalena Štíhlová, Giuliana Toniová, Zdeněk Uchytil

1992 - Gymnázium . 4.B, třídní profesorka dr. Alena Kopčilová

Štěpán Brodský, Ilona Cafourková, Veronika Dufková, Jana Floriánová, Martin Choděra, Eva Jonáková, Pavel Kadlec, Kristina Klírová, Štěpánka Kroutilová, Ilona Kvasničková, Jana Lebedová, Rudolf Libý, Jan Luhan, Filip Miarka, Petr Mostek, Jitka Nováková, Václav Novotný, Věra Pecková, Ondřej Servus, Monika Sieglová, Anna Svobodová, Marie Svobodná, Markéta Šaldová, Jiří Šesták, Olga Šimková, Radka Šmídová, Lenka Šolcová, Irena Tondlová-Šulcová, Ilona Turečková, Lenka Ulipová, Tomáš Vysoký, Petra Zapletalová, Lenka Záklasníková, Tomáš Zemanec

1992 - Gymnázium . 4.C, tř. prof. Darina Kubíková, Eva Lovásová, Zdenka Cejnarová .

Markéta Bartošová, Iva Bendová, Pavla Bendová, Martin Čermák, Lenka Demešová, Kateřina Fialová, Simona Hájková, Markéta Hlaváčková, Věra Horáková, Kateřina Hrušková, Daniela Janků, Eva Kašpárková, Renata Klímová, Dana Kochová, Alena Kopecká, David Koudelka, Josef Koukal, 
Gabriela Michalová, Leoš Mrázek, Richard Nejman, Lenka Prášilová, Marcela Prokšová, Drahomíra Ranglová, Eva Ranglová, Markéta Ryšková, Markéta Svobodová, Eva Šimková, Zuzana Šulcová, Lucie Trnková, Hana Urbanová, Radek Valenta, Iveta Vorasická, Martin Zezula

1993 - Gymnázium . 4.A, třídní profesorka dr. Ivana Füzéková

Jana Adášková, Dagmar Babická, Andrea Brodská, Petr Daněček, Jiří Fabián, Ivana Hrabětová, Alexandra Hrubinová, Jan Chodějovský, Vendula Kavková, Radka Kratochvílová, Martin Koubek, Boris Kovářík, Helena Kutilová, Leoš Macek, Pavel Merta, Zlatuše Mihalcová, Lenka Myslivcová, 
Hana Němečková-Bendová, Zuzana Novotná, Viktor Slavík, Milan Svatuněk, Libuše Šťastná, Klára Vodenková, Karel Vokál, Petr Zelinka, Kateřina Zemanová, Pavlína Bláhová, Jana Vočadlová

1993 - Gymnázium . 4.B, třídní profesoři Hana Trachtová, Josef Duhajský

Marek Bodlák, Ivana Čemusová, Radek Čermák, Markéta Drdová, Michal Eisner, Jan Flemr, Tereza Grzonková, Pavlína Hladká, Lucie Hlubučková, Hana Hofmanová, Jana Choděrová, Roman Jakoubek, Jan Jurka, Martin Kolář, Miroslav Kolář, Pavel Lukeš, Daniel Macek, Ivana Marešová, Andrea 
Mihálová, Hana Moravcová, Jitka Náhlíková, Martina Pekárková, Martina Petrová, Aleš Procházka, Marta Ptáčková, Pavel Rusý, Ivo Sedliak, Helena Slachová, Marek Šmida, Lenka Štěpánková, Filip Šuman, Zdeněk Tošnar, Štěpán Vacula, Ivana Volšičková, Ludmila Vlašicová, Milan Vyroubal, Jiří Zamazal

1993 - Gymnázium . 4.C, třídní profesorka Hana Kosová

Dana Čejková, Gabriela Deverová, Martina Divišová, Pavla Dufková, Miroslava Dvořáková, Hana Fikáčková, Pavlína Hájková, Jana Havířová, Eva Holanová, Markéta Holcová, Miroslava Hronová, Lenka Jandečková, Andrea Jirotková, Lucie Kořínková, Monika Kuncová, Martina Kúrová, Lenka Marečková, Jana Marušková, Barbora Menclová, Eva Nováková, Klára Ouředníková, Marcela Patrasová, Eva Skalická, Jarmila Šperlová, Jana Štamfestová, Lenka Türkottová, Tereza Valášková

1994 - Gymnázium . 4.A, třídní profesorka Mgr. Marie Polanecká

Lukáš Adámek, Lenka Adámková, Petra Alexanderová, Michal Babovák, Veronika Bernardová, Zdeněk Černý, Jiřina Dašková, Zdeňka Güttlová, Jan Hergesell, Pavla Honzátková, Jitka Jandourková, Pavla Jarošová, Jan Kadlec, Radek Korbel, Marek Kořínek, Iva Kulhánková, Jan Marek, Markéta 
Mašínová, Lenka Mazancová, Šárka Mazánková, Dita Nedorostová, Ondřej Němeček, Jitka Nosková, Ondřej Rašín, Eva Ročková, Marek Sklenář, Petr Slaboch, Nikoleta Spieszová, Andrea Svobodová, Jan Šaník, Ladislav Šedivý, Karla Temrová, Lenka Vokálová, Petr Vopálka

1994 - Gymnázium . 4.B, třídní profesorka Mgr. Jitka Hájková

Lenka Andrová, Stanislava Birnerová, Miroslav Emr, Petr Flemr, Tomáš Hofman, Aleš Honzátko, Jana Hrůzová, Lucie Huberová, Miroslava Huberová, Andrea Chramostová, Hana Chramostová, Jana Jandová, Andrea Klimentová, Ivana Klimentová, Martin Košek, Gabriela Koukalová, Gabriela Kreuterová, Andrea Laubeová, Kamila Mádlová, Hana Machálková, Eva Minxová, Ivana 
Nováková, Jitka Pavličová, Kamila Pokorná, Ladislava Pokorná, Vendula Purnochová, Růžena Stránská, Jaroslav Šubrt, Vendula Tesařová, Petra Váňová, Marek Vodenka, Jiří Vojta, Věra Vopatová

1994 - Gymnázium . 4.C, tř. profesoři PhDr. Zdeňka Vaníčková, Mgr. Zuzana Doležalová, PhDr. Petr Nejedlo

Helena Babická, Jan Bendl, Marta Beránková, Dagmar Císařová, Kateřina Černá, Jan Drápal, David Háša, Kateřina Havelková, Daniela Havlíčková, Karla Houštecká, Hana Hronová, Hana Janečková, Markéta Kubáková, Květoslava Linhartová, Kateřina Mendlová, Kateřina Nekolná, Petra Oleksulinová, Jana Piškulová, Lenka Podlipská, Nikola Přibáňová, Marta Pýchová, Markéta Rancová, Ilona Růžičková, Vladimíra Schilderová, Eva Soukalová, Jana Stašková, Andrea Strusková, Jana Štíhlová, Jaroslav 
Tláskal, Dita Vojáčková, Hana Vosátková

1995 - Gymnázium . 4.A, třídní profesorka Mgr. Miloslava Bohánková

Šárka Babováková, Marek Běla, Radek Bojda, Veronika Borková, Zuzana Emanovská, Petr Hájek, Josef Holec, Zdeněk Hrnčíř, Lenka Cholinská, Adéla Karpašová, Alexander Kec, Petr Kos, Eva Krejzová, Barbora Landová, Vilém Málek, Miroslav Matušinec, Lukáš Miarka, Jiří Mráz, Jarmila Prouzová, Gabriela Randáková, Pavel Sláma, Jiří Stránský, Radek Stránský, Diana Šedivá, David Šenk, Jan Štemberk, Andrea Štrálová, Tereza Trachtová, Michal Vostrý

1995 - Gymnázium . 4.B, třídní profesorka RNDr. Bohumila Kysilková

Martin Blažíček, Veronika Bránišová, Jana Burdová, Martin Čajka, Markéta Čížková, Petr Fehér, Kateřina Holovská, Pavel Horák, Lenka Hrušová, Jiří Hummel, Jan Janula, Martin Jílek, Daniel Jungr, Markéta Kalistová, Daniel Kobera, Helena Kočišová, Šárka Kohoutová, Pavla Kolářová, Klára Komůrková, Radovan Kováč, Veronika Kovalová, Iva Kratochvílová, Martina Kruchinová, Marie Křížová, Lucie Linková, Petr Macek, Jana Michálková, Michal Motl, Martina Nováčková, Hugo Rauš, Magdalena Soukupová, Josef Vacula, Markéta Zlochová

1995 - Gymnázium . 4.C, tř. profesorky PhDr. Dagmar Kamanová, PaedDr. Jiřina Mališová

Nikola Baranová, Daniela Cerhová, Tomáš Fric, Jan Fryš, František Hrubý, Hana Chlupová, Klára Chourová, Kateřina Jamborová, Lukáš Javorský, Tomáš Jílek, Andrea Kostelková, Olga Liscová, Pavlína Marková, Lenka Mejzlíková, Zdeňka Nesnídalová, Eva Patčová, Tereza Pěkná, Daniel Přívratský, Ivana Schlägelová, Zuzana Smolíková, Vladimíra Stašková, Jana Šichová, Jiří Špaček, Lucie Tenderová, Dita Termová, Petra Tomanová, Miroslav Varta, Radka Vinická, Ondřej Vipler, Veronika Zemanová

1996 - Gymnázium . 4.A, třídní profesorka Mgr. Olga Jelínková

Lukáš Bouček, Hana Hanykýřová, Jana Havlíčková, Jiří Hons, Erika Houštecká, Ivan Humhej, Jana Jiráčková, Lucie Juněcová, Jaroslava Junková, Simona Kalibová, Klára Kavanová, František Kolář, Kateřina Kopčilová, Monika Košková, Štěpán Kraj, Leona Kubišová, Petr Leistner, Hana Lorencová, Vladimír Macháček, David Mazánek, Daniel Němeček, Alice Osuská, Tomáš Rak, Katarína Rantová, Zdeněk Rybář, Gabriela Ryšavá, Michaela Suchá, Jitka Šmídová, Přemysl Víšek, Eva Zatloukalová, Jana Zejmanová, Aleš Zethner, Marta Žikešová

1996 - Gymnázium . 4.B, třídní profesor RNDr. Karel Pecka

Lenka Benešová, Jan Císař, Tereza Čermáková, Dita Dominiková, Jan Dufek, Martin Emr, Lenka Groušlová, Martin Holub, Zdeněk Hrnčíř, Petr Jaroš, Pavel Kočalka, Iveta Kuncová, Jan Líska, Dita Malá, Jan Malý, Adéla Marková, Alena Pelantová, Božena Mařasová, Veronika Salačová, Kateřina Součková, Jana Šeredová, Martina Šímová, Jan Temr, Martina Tomanová, Radka Vávrová, Jana Zunová, Ilona Živná

1996 - Gymnázium . 4.C, třídní profesorka Mgr. Hana Bláhová

Lucie Dušková, Veronika Gajerová, Tereza Halamová, Věra Hauerová, Kristina Hervertová, David Hiner, Lenka Hnízdová, Helena Hrubantová, Vendula Jetenská, Jan Kadlec, Anna Kefurtová, Šárka Kovářová, Jan Krejza, Mirka Kreuzerová, Jana Ludvíková, Iveta Mazánková, Helena Mědílková, Helena Motlová, Eva Očenášková, Lucie Pospíšilová, Kateřina Sedlmaierová, Petra Schlägelová, Lucie Sládková, Martina Stránská, Klára Váradiová, Hedvika Vampolová

1997 - Gymnázium . 4.A, třídní profesorka PaedDr. Alena Kopčilová

Zdena Antonová, Tomáš Baran, Pavla Brůžová, Soňa Břeská, František Cerha, Mikola Duvak, Petr Dvořák, Jiří Hrdlička, Kateřina Jelínková, Kateřina Jenčíková, Zuzana Kadlečková, Petr Klauda, Marcela Kočišová, Milan Král, Jiří Luhan, Michal Marčík, Stanislav Matušinec, Jana Mrňavá, Martina Pešková, Jana Potužáková, Kateřina Rampichová, Veronika Salačová, Vanda Semerádová, Martina Šilhová, Michaela Šimonová, Barbora Šulcová, Lenka Zrzavá

1997 - Gymnázium . 4.B, třídní profesor Mgr. Josef Duhajský

Jana Borovičková, Lenka Boučková, Alena Burešová, Hana Čížková, Zdeňka Čurdová, Jan Dašek, Josef Dašek, Lenka Demkovičová, David Eisner, Alena Fabiánová, Veronika Fajtová, Petra Fojtíková, Zuzana Hovorková, Marie Hrzalová, Kamila Kilingrová, Jan Kočiš, Gabriela Kračmarová, Zuzana 
Kulčerová, Aleš Kužílek, Lubomír Mojžíš, Petra Mucková, Kateřina Paličková, Helena Podlahová, Miroslava Saksová, Hana Stodolová, Jana Stýblová, Michaela Štursová, Jana Urbánková, Luboš Váňa, Lucie Výtisková, Jana Zelinková, Milan Zuna

1997 - Gymnázium . 4.C, tř. prof. PaedDr. Markéta Kuncová, PaedDr. Jiřina Mališová

Jindřiška Baumruková, Ondřej Čermák, František Dočkal, Jana Doležalová, Václav Fišer, Erika Hatašová, Štěpán Holzner, Šárka Jílková, Daniel Kazda, Monika Koberová, Ivana Kolínská, Miroslav Kollár, Barbora Košetická, Eva Kubíčková, Ludmila Kuchařová, Petr Nýdrle, Šárka 
Sazimová, Michaela Strnadelová, Kateřina Sýkorová, Dana Štefíková,  Tereza Uhrová, Lenka Vaculová, Lukáš Vajgl, Scarlett Waitzmanová

1998 - Gymnázium . 4.A, třídní profesor PhDr. Petr Nejedlo

Lucie Bártlová, Veronika Bednářová, Zdeněk Dašek, Miroslava Dubská, Jitka Chlupová, Marcela Jarolímová, Ondřej Kavalír, David Kohout, Zdeno Krejčík, Eva Kryšková, Petr Majtan, Petra Náměstková, Hana Netřebská, Lenka Pelikánová, Jana Petrásková, Jiří Petřík, Marcela Poddaná, 
Kristina Pokorná, Martina Spieszová, Jitka Škvrnová, Michaela Ulejová, Michaela Veselá, Eliška Zadražilová, Lukáš Sekera, Jan Sakař

1998 - Gymnázium . 4.B, třídní profesoři Mgr. Jitka Hájková, RNDr. Karel Pecka

Sylva Barešová, Eva Bayerová, Hana Bednářová, Vladimíra Brejchová, Jan Burkert, Ladislav Čermák, Lucie Dlouhá, Jan Fröhlich, Jana Hornychová, Martina Hronová, Jana Kaňková, Jana Kolářová, Klára Machová, Jana Mišeková, Eva Nezavdalová, Hana Pešková, Petra Piskáčková, Martina Prokešová, Lukáš Přeučil, Kateřina Šmídová, Kateřina Špačková, Vladimír Štolc, Alexandr Ujec, Jana Zatřepálková, Petr Železný

1999 - Gymnázium . 4.A. čtyřletý studijní cyklus, třídní profesorka Ing. Milena Drašťáková

Hana Antončíková, Zuzana Adamusová, Žaneta Balounová, Karolína Belasová, Martina Brabcová, Václav Burkovec, Michal Dlouhý, Jaroslav Dvořák, Martin Hanák, Šárka Hojková, Jan Hradecký, Jana Kamanová, Jitka Kolaříková, Miloš Krejčík, Roman Langer, Katarína Mičíková, Jan Novotný, Milada Nyplová, Stanislav Poddaný, Kateřina Pokorná, Karel Polák, Pavel Prouza, Petra Semerádová, Zuzana Šafaříková, Jana Šilhová, Veronika Šmídová, Věra Trpíková, Pavla Veselá, Kateřina Vedralová, Kateřina Vojtová, Ondřej Zeman, Lenka Žirovnická

1999 - Gymnázium . 4.B, čtyřletý studijní cyklus, tř. prof. RNDr. Bohumila Kysilková, Mgr. Miloslava Bohánková

Lucie Bečková, Adéla Burdová, Jana Břeská, František Fabián, Alena Fajmanová, Matej Galovič, Jan Hárovník, Jan Jirovský, Barbora Klímová, Petra Kohoutová, Petra Kopecká, Josef Kout, Jana Kuličková, Kateřina Malá, Alena Martinovská, Lucie Nová, Lucie Plavjaniková, Kateřina Poláková, Lucie Rákosníková, Adéla Sakařová, David Šašek, Jan Štíbr, Martin Uhlíř, Petr Urban, Filip Vaněk, Petr Vršek, Dana Zábranská

2000 - Gymnázium . Oktáva, sedmiletý studijní cyklus, tř. prof. RNDr. Ivana Füzéková

Hana Burdová, Marek Ištok, Lukáš Jakoubek, Lucie Jakubová, Kateřina Janatová, Michal Janoš, Klaudie Kavanová, Jakub Klečka, Jana Kneifelová, Lenka Kopáčková, Jaromíra Kratochvílová, Radka Krupková, Kateřina Laláková, Kateřina Marešová, Aleš Moravec, Gabriela Neckářová, Petr Novotný, Jan Olejník, Martina Petýrková, Pavel Směták, Veronika Staňková, Martin Středa, Martina Sůrová, Lenka Šeredová, Veronika Šírová, Ondřej Špičan, Martin Veverka, Miluše Vondráčková, Zuzana Vrtišková